DigiTech Mosaic – Polifoniczny Symulator Gitary 12-strunowej

DigiTech Mosaic to prawdopodobnie pierwszy polifoniczny symulator gitary 12-strunowej w formacie kostki! Gitara 12-strunowa udostępnia Ci swoje połyskliwe, dzwoniące brzmienie, dające nieporównywalne do niczego uczucie i jak dotąd miała wpływ na niezliczoną ilość piosenek. Instrumentaliści, którym gitara 12-strunowa potrzebna jest jedynie okazjonalnie i męczy ich żmudne strojenie tego niełatwego instrumentu będą zachwycone.

Efekt ten zmienia brzmienie 6-strunowej gitary elektrycznej lub 6-strunowej gitary akustycznej wyposażonej w przetwornik, w bardzo przekonujący dźwięk gitary 12-strunowej z oktawowymi strunami basowymi i dublowanymi strunami wiolinowymi. Zarówno pojedyncze nuty jak i akordy są kompleksowo przetwarzane przez inteligentny sposób reprodukcji brzmienia. Zbalansowany Bas z czystymi, połyskliwymi i bujnymi wysokimi częstotliwościami tworzy bogate w artefakty brzmienie w sposób w jaki jest w stanie uczynić to gitara 12-strunowa.

Brzmienie DigiTech Mosaic może być adjustowalne pod względem intensywności (Level) oraz odpowiedzi dla wysokich częstotliwości (Tone) w celu dostosowania do pomysłów użytkownika. Efekt ten dostarcza pełniejszego, bogatszego bezpośredniego rezonansu. Pedał ten wyposażony jest w True Bypass, zatem nie wpływa on destruktywnie na brzmienie gitary. Niezbędny zasilacz sieciowy 9V DC został załączony w zestawie. Produkt dostępny będzie od środka lutego 2015.

Sugerowana cena detaliczna dla DigiTech Mosaic to 707,76 PLN z Vat.

Specyfikacja DigiTech Mosaic
– Polifoniczny symulator gitary 12-strunowej
– Przekonwertuj sygnał gitary elektrycznej 6-strunowej lub 6-strunowej akustycznej z przetwornikiem
– Zaawansowana technologia Polyphonic Pitch Shifting, która obniża pierwsze 4 struny i podwaja
– Adjustowalna intensywność (Volume) oraz wysokie częstotliwości (Ton)
– True Bypass
– Jakość konwersji: 24-bit, 44,1 kHz
– Wyjście: 6,3 mm Monoklinke
– Wyjście: 6,3 mm Monoklinke
– zawiera zasilacz sieciowy 9V DC (PS 0913 DC)
– Wymiary (D x S x W): 121 x 73 x 45 mm
– Waga: 163 g.