Nowe kable RockBoard® typu Looper/Switcher oraz Y Splitter

Ponownie poszerzamy naszą linię produktów RockBoard® o praktyczne i przydatne kable, które pozwolą zaoszczędzić więcej miejsca na pedalboardzie.

Kabel RockBoard® Looper/Switcher

Kable połączeniowe RockBoard Looper/Switcher są superpłaskie i pozwalają na zaoszczędzenie miejsca na pedalboardzie. Zaprojektowane tak aby zabierały jak najmniej miejsca, produkty te cechuje wąski kabel o prostokątnym przekroju oraz kompaktowe wtyki (kątowy i prosty). Wszystko po to, aby Twój pedalboard wyglądał schludnie. Nasz flagowy model Flat Patch Cable został zoptymalizowany pod kątem użycia z looperami czy przełącznikami efektowymi dzięki specjalnie dopasowanym wtykom. Kable RockBoard Looper/Switcher są już dostępne w następujących długościach:

20 cm, sugerowana cena z VAT. 17,12 PLN

40 cm, sugerowana cena z VAT. 19,84 PLN

60 cm, sugerowana cena z VAT. 21,56 PLN

100 cm, sugerowana cena z VAT. 24,24 PLN

Kabel RockBoard® Flat Patch Y Splitter

Kabel RockBoard Flat Y Splitter jest superpłaski i pozwala na zaoszczędzenie miejsca na pedalboardzie. Zaprojektowany tak aby zabierał jak najmniej miejsca, produkt ten cechuje wąski kabel o prostokątnym przekroju oraz kompaktowe kątowe wtyki. Wszystko po to, aby Twój pedalboard wyglądał schludnie. Posiadasz pętlę efektów TRS w swoim wzmacniaczu lub którymś z efektów? RockBoard Flat Y Splitter pozwala na wpięcie dowolnych efektów w pętlę TRS i nie zabiera dużo miejsca. Czy Twoje efekty pozwalają na połączenie stereo? Idealnie, zwiększ ich możliwości używając tego kabla.

Dostepny w rozmiarze 30 cm od 10 sierpnia.

Sugerowana cena kabla RockBoard Flat Y Splitter 30 cm, wliczając VAT to 39,20 PLN

Po więcej informacji, zapraszamy na:

www.rockboard.de