Warsztaty Ibanez z udziałem Máté Bodor z Alestorm

Z przyjemnością informujemy, iż już we wrześniu 2017 r. Ibanez zabiera Máté Bodora z trasy koncertowej zespołu Alestorm (piracki metal ) prosto na pokazy warsztatowe na Węgrzech, Słowacji, w Polsce i Czechach.

Máte wykona swoje pokazy w bardzo interaktywnej formule. Będzie prezentował różne utwory z repertuaru jego zespołów: Alestorm, All But One i Leander Kills. Chętnie odpowie na wszelkie pytania, bez znaczenia czy będą one związane z gitarą, na której gra czy z jego tournee z Alestorm.

Artysta Ibanez wygrał konkurs stypendialny w Guitar Institute of London w 2013 roku zdobył tu licencjat muzyczny.. Po tournée z wieloma różnymi zespołami, takimi jak Sylosis and Wisdom, w 2015 roku rozpoczął pracę w Alestorm, grając na scenach największych europejskich festiwali, takich jak: Summer Breeze, Hellfest i Rockharz Warto też wymienić kilka ważniejszych tras koncertowych, w których brał udział: takich jak trasa po Rosji, Australii i czy wspólną trasę z Sabaton w Wielkiej Brytanii w 2016 roku.Aktualnie koncertuje w USA w Alestorm.

Na każdym naszym pokazie trzech szczęśliwych zwycięzców będzie mogło wygrać zestaw akcesoriów od firmy Ibanez. Dodatkowo każdy uczestnik warsztatów (na cała trasie) ma wyjątkową szansę na wygranie w losowaniu fantastycznej gitary Ibanez Iron Label RGDIX6PB-SKB, na której Máté gra swoje koncerty i z którą występuje w teledyskach.

Zwycięzca , który wygra gitarę Iron Label w naszym losowaniu zostanie ogłoszony na naszej stronie Facebook Ibanez po zakończeniu całej trasy.
Obserwuj nasz profil Facebook, aby nie przegapić nowości dotyczących Ibanez Máte Bodor Clinic Tour.

Daty warsztatów:

5 września – Budapeszt (HU) Oroszlánbarlang 19:00
6 września – Zvolen (SK) Total Music S.R.O. 19:00
7 września – Lublin (PL) Sklep Muzyczny nr 1 18:00
8 września – Poznań (PL) Music Center s.j. 17:00
9 września – Praga (CZ) Music Festiwall 17:15

www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska
www.alestorm.net
www.Ibanez.com

Więcej o gitarach Ibanez