J. Rockett Audio Designs Analog Preamp Experiment (APE)

Analog Preamp Experiment (APE) od J. Rockett Audio Designs to niezwykle poręczne narzędzie oraz elastyczne rozwinięcie funkcji Twoich efektów delay oraz całego brzmienia. W zależności od konfiguracji, efekt ten pełni różne funkcje w łańcuchu efektów. W ustawieniu szeregowym, Analog Preamp Experiment (APE) ustawiamy przed efektem delay. W takiej konfiguracji, APE zabrzmi jak legendarny Echoplex EP, czyli klasyczny preamp, który nie narzuca kontroli nad delay i pozostawia go niezależnym. APE zmienia wewnętrznie napięcie na 22.5V, co sprawia że mamy tu tłuste i klarowne brzmienie, pełny i ciepły sound.

Naciskając na przełącznik Loop, aktywujemy pokrętła regulacyjne. Repeats działa na zasadzie Treble Boost, natomiast pokrętło Mix jako Output Volume, Rec dodaje drive’u do efektu. W kolejnej konfiguracji, jeśli użyjemy gniazd send oraz return w efekcie APE, możemy wpleść każdy delay w pętlę efektu APE, pozwalając mu na przejęcie kontroli nad niektórymi z funkcji delay’a. W tym ustawieniu, Analog Preamp Experiment zawładnie nad powtórzeniami delay’a oraz miksem, a kontrola Rec regulować będzie nasilenie gainu w powtórzeniach. To ustawienie, daje niezliczone możliwości kreowania brzmienia i rekomendowane jest poświęcenie mu największej uwagi. W pętlę efektu APE wrzucać możemy także overdrive’y czy booster, dzięki czemu odkryjemy nowe, zadziwiające brzmienia. Efekt idealnie sprawdzi się także z gitarami basowymi.
Analog Preamp Experiment (APE) posiada True Bypass, a zasilanie dostarczane jesti opcjonalnym zasilaczem 9V DC, polaryzacja to (-) w środku. Brak tu zasilania bateryjnego.

Demo wideo:

Dostępne od ok. 16 grudnia. Sugerowana cena J. Rockett Audio Designs Analog Preamp Experiment (APE) to 1075 PLN, wliczając VAT. Po więcej informacji o J. Rockett Audio Designs, zapraszamy na:
https://rockettpedals.com