JHS Mini Foot Fuzz V2 + JHS Tidewater Tremolo

JHS przedstawia dwie nowe kostki w formacie mini:

JHS Mini Foot Fuzz V2

Od lekko nasyconego low gainu, po fuzz z ciągnącym się sutainem. JHS Mini Foot Fuzz V2 to idealne urządzenie do wielu zastosowań, oraz o szerokich możliwościach. Kontrola efektu Mini Foot Fuzz V2 została uproszczona do granic możliwości. Na urządzeniu znajdziemy pokrętło volume oraz fuzz, a także przełącznik zmiany ustawienia pomiędzy high i low gain. Podkęcając volume a zmniejszając fuzz, otrzymamy vintydżowo brzmiący efekt fuzz. Natomiast, zwiększając zakres fuzz, usłyszymy unikalne brzmienia, ktore przydadzą się do mocniejszych riffów czy solówek.
Zmiana ustawienia przełącznika w kierunku low gain fuzz (-), to finalny efekt brzmienia niczym z popsutego głośnika. Tryb (+), to z kolei nowoczesne, high-gainowe brzmienie fuzz, które dosłownie „wysadza w powietrze”! JHS Mini Foot Fuzz V2 jest bardzo wszechstronnym fuzzem, a jego mała obudowa pozwala nam na zaoszczędzenie miejsca na pedalboardzie. Zasilanie dostarczane jest opcjonalnym zasilaczem 9V DC. W urządzeniu brak jest zasilania bateryjnego. Produkt dostępny jest od 8 grudnia.

Demo wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=-rlPe5XrB3o&frags=pl%2Cwn
https://www.youtube.com/watch?v=7n_aRdFWCgQ&frags=pl%2Cwn

Sugerowana cena JHS Mini Foot Fuzz V2 to 690,80 PLN, wliczając VAT.

JHS Tidewater Tremolo

Tidewater to odtworzenie popularnego efektu tremolo, ktory znajdował się w starych wzmacniaczach Blackface oraz Vox. Urządzenie to bardzo ciepło brzmiący efekt o specjalnym charakterze, który nornalnie uzyskalibyśmy tylko w vintydżowym wzmacniaczu. Dzieki prostej obsłudze pokrętłem volume, mix oraz speed, urządzenie jest bardzo praktyczne i przyjazne każdemu muzykowi. Tidewater Tremolo to także specjalnie mała obudowa, która pozwala zaoszczędzić miejsce na pedalboardzie.
Kiedy pokrętło mix skręcone jest w dół, Tidewater Tremolo może być używany jako ocieplający brzmienie preamp booster. Dioda LED obok pokrętła speed wskazuje prędkość tremolo; obecna jest też dioda LED statusu pracy urządzenia. Co więcej, wewnątrz efektu znajdują się trzy mikroprzełączniki, które potrafią dostroić dodatkowo zakres prędkości efektu. Zasilanie dostarczane jest opcjonalnym zasilaczem 9V DC. W urządzeniu brak jest zasilania bateryjnego. Produkt dostępny jest od 8 grudnia.
Demo wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=_HIUmqNdbkw&frags=pl%2Cwn
https://www.youtube.com/watch?v=RxRhvpqRDYs&frags=pl%2Cwn

Sugerowana cena JHS Tidewater Tremolo to 690,80 PLN, wliczając VAT.

Po więcej informacji o JHS pedals, zapraszamy na: https://www.jhspedals.com