Seymour Duncan PowerStage 200 – Guitar Power Amp

Seymour Duncan PowerStage 200 to wzmacniacz na pedalboard, który zapewnia czyste i muzyczne brzmienie. Wzmacniacz jest idealną platformą pod kostki, w przyjaznym rozmiarze, sprawdzi się niezależnie od tego czy występujemy na scenie czy nagrywamy w studio, lub ćwiczymy na sali prób.

To kompaktowe urządzenie potrafi wygenerować aż 200W mocy, a zjawiskowo wyglądająca obudowa PowerStage 200 sprawia, że urządzenie staje się czymś więcej niż zwykłym wzmacniaczem. Starannie dobrane 4 pasmowe EQ pozwala ukręcić brzmienie, które idealnie dogada się z każda kolumną. Funkcja wyjścia DI, pozwala na załączenie symulacji kolumnowej, dzięki czemu Twoje brzmienie jest spójne i nie musisz przystawiać mikrofonu do kolumny. Każdy aksustyk pokocha Twój PowerStage 200, rozstaw sprzęt, podłącz kabel do kolumny i jesteś gotowy do gry. Kiedy potrzebujesz bypassu efektów distortion czy overdrive, PS 200 posiada piękne i ciepłe brzmienie, które posłuży Ci za czysty kanał. Baw się do woli z wielkim pokrętłem master volume, możesz obracać je stopą podbijając swoje brzmienie na solo. PowerStage 200 to także świetne urządzenie na próby, czy do pracy w studio. Symulacja kolumnowa pozwala nagrywać cały tor sygnałowy bezpośrednio do DAW. Aux In umożliwia Ci podpięcie rytmów perkusyjnych czy podkładów audio, zapewniając idealne możlwości do ćwiczenia, a także pozwalając muzykom używającym looperów czy solistom na jeszcze większą wszechstronność podczas występów. Dzięki wyjsćiu słuchawkowemu z symulacją kolumnową i dedykowaną kontrolą poziomu, możesz w ciszy ćwiczyć z idealnym brzmieniem, lub wyprowadzić sygnał do odsłuchu dousznego, kiedy grasz na żywo. PowerStage 200 – to kompaktowy, muzycznie brzmiący wzmacniacz dla modelerów i kostek, pozwalający na jeszcze więcej.

Specyfikacja Seymour Duncan PowerStage 200 – Guitar Power Amp:
kompaktowy wzmacniacz na pedalboard, 200 Wat przy 4 Ohm
może zasilić kolumny głośnikowe 4-16 Ohm
idealny pod bezpośrednie nagłośnienie kostek efektowych, jednocześnie na tyle kompaktowy by zmieścić się na pedalboardzie
symulacja Cab Sim oraz EQ aktywowalne dla wyjścia słuchawkowego oraz balanced output
4-pasmowe EQ (Bass +/- 10 dB przy 87 Hz, Mid +/- 10 dB przy 645 Hz, Treble +/- 8,5 dB przy 4,4 kHz, Presence +/- 6,8 dB przy 11,6 kHz)
przełącznik EQ On/Off
kontrola parametrów Level, Bass, Mid, Treble, Presence, Phones
na tyle obudowy: przełącznik zasilania, gniazda 6,3 mm mono input/output, 6,3 mm phones output, 3,5 mm Aux input, balanced output (XLR), gniazdo IEC
diody LED dla statusu zasilania, statusu przesterowania wzmacniacza i przedwzmacniacza,
wymiary: (D x S x W) 157 x 127 x 63,5 mm
waga: 1,3 kg

Demo wideo Od 4:20